Mini 0,6~6GHz analog bredbåndssender/mottakermodul Optisk overføringslink fiberoptisk sender

Kort beskrivelse:

Mini analog bredbåndssender/mottakermodul (fiberoptisk sender) er en rimelig, høyytelses analog bredbåndssender/mottaker med et veldig bredt dynamisk område, designet spesielt for RF-optiske fiberapplikasjoner.Et par transceivere vil skape toveis RF til optisk og optisk til RF konverterings- og overføringskoblinger som kan gi høyt falskt fritt dynamisk område (SFDR), som opererer ved frekvenser fra 0,6 GHz til 6 GHz.Den standard optiske kontakten er FC/APC for refleksjonsapplikasjoner med lav rygg, og RF-grensesnittet er via en 50 ohm SMA-kontakt.Mottakeren bruker høyytelses InGaAs-fotodiode, senderen bruker lineær optisk isolasjon FP/DFB-laser, og den optiske fiberen bruker 9/125 μm enkeltmodusfiber med arbeidsbølgelengde på 1,3 eller 1,5μm.


Produkt detalj

Rofea Optoelectronics tilbyr produkter for optiske og fotoniske elektrooptiske modulatorer

Produktetiketter

 

Produktfunksjon

Båndbredderespons 0,6GHz til 6GHz

Tett støpt metallkasse

Høy SFDR

flat frekvensrespons

1,3 og/eller 1,5μm med isolert FP/DFB

applikasjon

⚫ WiMAX / 4G LTE
⚫ 5G-kommunikasjon
⚫ Skipsbåren radiofrekvensdistribusjon
⚫ satellittjordstasjon

parametere

parameter symbol Minimumsverdi Typisk verdi Maksimal verdi enhet
Forsyningsspenningen VCC 4.5 5 4.5 Volt

Tilførselsstrøm

(total strøm mottatt og mottatt)

ICC 100 mA
 Laser utgangseffekt 2 4 mW
 Senderens driftsbølgelengde 1310/1550 nm
 Mottakerens driftsbølgelengde 1310/1550 nm
 Høyfrekvent cut-off HFC 6 GHz
 Lavfrekvent cutoff LFC 0,6 GHz
Frekvensrespons (0,6–6 GHz) ± 1,5 ± 2 dB
Inngang rf-effekt -5 dBm
input/Utgangsimpedans Z 50 Ohms
Stående bølgeforholdVSWR 1.5 dB
Rf-lenkeforsterkning -5 0 dB
Rf port SMA
Optisk fiberport Single-mode fiber900umBeskyttende hylsterFC/APC

Begrens parametere

parameter symbol Minimumsverdi Maksimal verdi enhet
Lager temperatur TS -40 +85
Driftstemperatur TO -25 +65
DC forsyningsspenning VDP +9 +15 V
Maksimal RF-inngang (Tx) +10 dBm
Maksimal optisk inngang (Rx) 4 mW

 

Monteringsdimensjon

(a) Sendemodul

(b)Mottaksmodul

 

 

BESTILLINGSINFORMASJON

ROF-MINI XX XX X X
Mini analog bredbånd optisk sender/mottaker modul Driftsbølgelengde: 13-1310nm

15-1550nm

Modulasjonsbåndbredde:01---0,5~ 1200MHz02---50-3000MHz

03---0,6~6GHz

innkapsling:

M---modul

Optisk fiberforbindelse:

FA---FC/APC

SP---Bruker spesifisert

 

* kontakt vår selger hvis du har spesielle krav.


  • Tidligere:
  • Neste:

  • Rofea Optoelectronics tilbyr en produktlinje med kommersielle elektrooptiske modulatorer, fasemodulatorer, intensitetsmodulatorer, fotodetektorer, laserlyskilder, DFB-lasere, optiske forsterkere, EDFA, SLD-laser, QPSK-modulasjon, pulslaser, lysdetektor, balansert fotodetektor, laserdriver , Fiberoptisk forsterker, Optisk effektmåler, Bredbåndslaser, Avstembar laser, Optisk detektor, Laserdiodedriver, Fiberforsterker.Vi tilbyr også mange spesielle modulatorer for tilpasning, for eksempel 1*4 array-fasemodulatorer, ultra-lav Vpi og modulatorer med ultrahøyt ekstinksjonsforhold, primært brukt på universiteter og institutter.
    Håper produktene våre vil være nyttige for deg og din forskning.

    Relaterte produkter